Նիկոլ Փաշինյանն ԱԺ նախագահի աշխատասենյակում բանակցում է խորհրդարանական խմբակցությունների ներկայացուցիչների հետ
Նիկոլ Փաշինյանն ԱԺ նախագահի աշխատասենյակում բանակցում է խորհրդարանական
խմբակցությունների ներկայացուցիչների հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 2 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այս պահին Ազգային ժողովի նախագահ Արա Բաբլոյանի աշխատասենյակում բանակցություններ է վարում խորհրդարանական խմբակցությունների ներկայացուցիչների հետ:
Այս մասին Ազգային ժողովից հայտնում է «Արմենպրես»-ի թղթակիցը:
ՀՀ ԱԺ նախագահի աշխատասենյակում են խորհրդարանական ՀՀԿ, «Ծառուկյան», «Ելք» ՀՅԴ խմբակցությունների ներկայացուցիչները: Քննարկումներ են ընթանում ստեղծված իրավիճակը հանգուցալուծելու ուղղությամբ:

Никол Пашинян в кабинете спикера НС в настоящее время ведет переговоры с представителями парламентских фракций
Никол Пашинян в кабинете спикера НС в настоящее время ведет переговоры с
представителями парламентских фракций
Премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян в кабинете спикера Национального Собрания Ара Баблояна в настоящее время ведет переговоры с представителями парламентских фракций, сообщает корреспондент Арменпресс из НС.
Представители парламентских фракций РПА, блока «Царукян», блока «Выход» и АРФД находятся в кабинете спикера НС. В настоящее время ведутся переговоры по урегулированию ситуации.