Աննա Հակոբյանը հանդիպել է «Libra Group»-ի գործադիր նախագահ, «Libra Philanthropies» բարեգործական հիմնադրամի նախագահի հետ
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» հիմնադրամի գործադիր տնօրեն Աննա Հակոբյանը, ԱՄՆ-ում ՀՀ դեսպան Նարեկ Մկրտչյանի և հիմնադրամի փոխտնօրեն Թալին Թօփալաքեանի ուղեկցությամբ, հանդիպել է «Libra Group»-ի գործադիր նախագահ և «Libra Philanthropies» բարեգործական հիմնադրամի նախագահ Ջորջ Լոգոթետիսի հետ։
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկանում է «Իմ քայլը» հիմնադրամի տարածած հաղորդագրությունից, հանդիպման ընթացքում քննարկվել են երկկողմ համագործակցության հնարավորություններն ու հեռանկարները։
Նշվում է, որ բացի գործարարությունից՝ Լոգոթետիսը ակտիվորեն ներգրավված է բարեգործական և սոցիալական նախաձեռնություններում՝ «Libra Philanthropies»-ի միջոցով։
Նա ակտիվորեն համագործակցում է տարբեր երկրների ակադեմիական հաստատությունների և միջազգային կազմակերպությունների հետ։ ​

Исполнительный директор фонда «Мой шаг» Анна Акопян провела встречу с президентом благотворительного фонда «Libra Philanthropies»
Супруга премьер-министра Армении, исполнительный директор фонда «Мой шаг» Анна Акопян в сопровождении посла Республики Армения в США Нарека Мкртчяна и заместителя директора фонда «Мой шаг» Талин Топалакян провела встречу с исполнительным председателем «Libra Group» и президентом благотворительного фонда «Libra Philanthropies» Джорджем Логотетисом.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе фонда «Мой шаг», в ходе встречи были обсуждены возможности и перспективы двустороннего сотрудничества.
Помимо бизнеса Логотетис активно вовлечен в благотворительные и социальные инициативы через «Libra Philanthropies». Он активно сотрудничает с академическими учреждениями и международными организациями различных стран.