ԵՐԵՎԱՆ, 13 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրապետության տարածքում մարտի 13-ի ցերեկը, 14-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին տեղեկացնում են ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարությունից:
«Մարտի 15-18-ն առանձին շրջաններում սպասվում են կարճատև տեղումներ։ Քամին՝ հարավ-արևմտյան՝ 2-5 մ/վ, 17-18-ն առանձին շրջաններում քամու ուժգնացում՝ մինչև 15-20 մ/վ արագությամբ։ Օդի ջերմաստիճանը մարտի 16-17-ն աստիճանաբար կբարձրանա 12-15 աստիճանով»,- նշում են ԱԻՆ-ից:
Երևան քաղաքում մարտի 13-ի ցերեկը, 14-15-ըսպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Մարտի 16-18-ը քաղաքի առանձին հատվածներում սպասվում են կարճատև տեղումներ:

13 и 14 марта на территории Республики Армения осадков не ожидается.
Как передает Арменпресс, об этом сообщили в Управлении по связям с общественностью и СМИ Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Армения.
«15-18 марта в отдельных районах ожидаются кратковременные осадки. Ветер: юго-западный, 2-5 м / с, 17-18 марта в отдельных районах ожидается усиление ветра до 15-20 м / с. 16-17 марта температура воздуха постепенно повысится на 12-15 градусов», - сообщили в МЧС.
Днем 13 марта, 14-15 марта в Ереване осадков не ожидается. 16-18 марта в некоторых районах города ожидаются кратковременные осадки.