Նռնաձոր բնակավայրի համար կառուցվում է նոր ճանապարհ և մանկապարտեզ. վարչապետը տեսանյութ է հրապարակել
Մեղրի համայնքի Նռնաձոր բնակավայրի համար նոր ճանապարհ և մանկապարտեզ է կառուցվում: «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին «Ինստագրամ» սոցիալական ցանցի իր միկրոբլոգում գրել է ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը՝ կից հրապարակելով նաև տեսանյութ:
«Մեղրի համայնքի Նռնաձոր բնակավայրի համար նոր ճանապարհ ենք կառուցում և մանկապարտեզ»,- գրել է վարչապետը:
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Սյունիքի մարզում է ապրիլի 11-ից, որտեղ  ծանոթացել է Սյունիքում իրականացված և ընթացող ծրագրերին, ինչպես նաև  մասնակցել  է Էկոպարեկային ծառայության մարզային վարչության գործունեության մեկնարկի արարողությանը:

В поселке Нрнадзор строят новую дорогу и детский сад. Премьер-министр опубликовал видео
Как передает Арменпресс, об этом премьер-министр Армении Никол Пашинян написал в своем микроблоге в социальной сети Инстаграм, опубликовав также видео.
«Мы строим новую дорогу и детский сад для поселка Нрнадзор общины Мегри», — написал премьер-министр.
Премьер-министр Никол Пашинян с 11 апреля находится в Сюникской области, где он ознакомился с реализованными и реализуемыми в Сюнике программами, а также принял участие в церемонии начала деятельности областного управления Службы экологического патрулирования.