Սերժ Սարգսյանը ժամանել է Հակակոռուպցիոն կոմիտե
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն խուզարկություններ է կատարում Ռոբերտ Քոչարյանին և նրա ընտանիքի անդամներին պատկանող հասցեներում
Պրոբացիայի ծառայության մարզային մարմնի պաշտոնատար անձինք և Ջրվեժ համայնքի ղեկավարի տեղակալը մեղադրվում են ծառայողական պարտականությունները չարաշահելու մեջ
ԵՊՀ ամբիոնի վարիչը քաղաքացու՝ համալսարան ընդունվելու գործընթացն անխոչընդոտ իրականացնելու համար պահանջել է խոշոր չափերի կաշառք
Գազամատակարարման գործընթացում խախտումների վերաբերյալ վարույթով 5 անձ է ձերբակալվել
Մարտուն Գրիգորյանը ձերբակալվել է ընտրական հանցագործության դեպքով հարուցված քրեական վարույթի շրջանակներում
Պրոբացիայի ծառայության մարզային մարմնի նախկին ծառայողը մեղադրվում է առանձնապես խոշոր չափերի հափշտակության մեջ
Արթիկի և Հառիճի դպրոցների հաշվապահը կատարել է առանձնապես խոշոր չափերի հափշտակություն. Հակակոռուպցիոն կոմիտե
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն հայտարարություն է տարածել սպասվող ՏԻՄ ընտրությունների վերաբերյալ
Երևանի քաղաքապետարանի նախկին պաշտոնյան մեղադրվում է հողատարածքներն ապօրինի օտարելու մեջ. քրեական վարույթով նախաքննությունն ավարտվել է
Էկոպարեկային ծառայության 4 պաշտոնյա ձերբակալվել է կաշառք ստանալու մեղադրանքով
Ձերբակալվել է «Հայաստան» դաշինքի ցուցակով պատգամավորի թեկնածու Արա Նախշքարյանը
Երևանի քաղաքապետարանի պաշտոնյային  մեղադրանք է ներկայացվել դատական ակտը չկատարելու համար. պաշտոնավարումը կասեցվել է
Երևանի քաղաքապետարանի պաշտոնյային մեղադրանք է ներկայացվել դատական ակտը չկատարելու համար. պաշտոնավարումը կասեցվել է
ՊՆ պաշտոնատար անձը մեղադրվում է ծառայողական լիազորությունների չարաշահմամբ զորամասից դիզվառելիքի հափշտակություն կատարելու մեջ
Վանաձոր համայնքի նախկին ղեկավարին մեղադրանք է ներկայացվել պաշտոնեական կեղծիք կատարելու համար
«Ուժեղ Հայաստան»-ի համակիրները մի խումբ ընտրողների խոստացել են տալ ընտրակաշառք․ առկա են ձայնագրություններ
Կադաստրի կոմիտեի Հրազդանի տարածքային ստորաբաժանման նախկին ղեկավարը մեղադրվում է առանձնապես խոշոր չափերի գույքն օրինականացնելու մեջ
«Հայանտառ»-ի Ստեփանավանի անտառտնտեսության պաշտոնյաները մեղադրվում են խարդախությամբ հափշտակություն կատարելու մեջ. վարույթը դատարանում է
«Միասնության թևեր»-ի ներկայացուցիչը Սյունիքում հաշվառված զինծառայող ընտրողին ընտրակաշառք է տվել․կան ձերբակալվածներ
Բրյուսովի անվան պետական համալսարանի ամբիոնի վարիչը մեղադրվում է հովանավորչության համար կաշառք ստանալու մեջ. մանրամասներ՝ նախաքննությունից
«Հայաստան» դաշինքի համակիրները տարբեր չափերի ընտրակաշառք են բաժանել. Հակակոռուպցիոն կոմիտեն ձայնագրություն է հրապարակել
«Սուրբ Աստվածամայր» ԲԿ–ի նախկին տնօրենը մեղադրվում է առանձնապես խոշոր   չափերի հափշտակության մեջ. շուրջ 30 մլն դրամի վնասն ամբողջությամբ վերականգնվել է
«Սուրբ Աստվածամայր» ԲԿ–ի նախկին տնօրենը մեղադրվում է առանձնապես խոշոր չափերի հափշտակության մեջ. շուրջ 30 մլն դրամի վնասն ամբողջությամբ վերականգնվել է
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն «Ուժեղ Հայաստան»-ի կողմից ընտրակաշառք տալու դեպքերը փաստող ձայնագրություններ է հրապարակել
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն հայտնում է «Բարգավաճ Հայաստան»-ի կողմից ընտրակաշառք տալու դեպքի բացահայտման մասին․ կան ձերբակալվածներ
«Ուժեղ Հայաստան»-ի պատգամավորի թեկնածուն Վայոց ձորի և Շիրակի մարզերի մի շարք բնակիչների տվել է տարբեր չափերի ընտրակաշառք
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն բացահայտել է «Հայաստան» դաշինքի կողմից ընտրակաշառք տալու դեպքեր
Բացահայտվել են բարեգործության արգելքը խախտելու հերթական դեպքերը
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն բացահայտել է «Ուժեղ Հայաստան»-ի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի գրասենյակի պատասխանատուների կողմից  ընտրակաշառք բաժանելու դեպք
Հակակոռուպցիոն կոմիտեն բացահայտել է «Ուժեղ Հայաստան»-ի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի գրասենյակի պատասխանատուների կողմից ընտրակաշառք բաժանելու դեպք

Антикоррупционный комитет РА
Антикоррупционный комитет предупреждает, что каждое преступное проявление, связанное с предвыборным подкупом, будет раскрыто
Глава ереванского отделения партии «Сильная Армения» раздавал избирательные взятки - Антикоррупционный комитет опубликовал новую аудиозапись
Возбуждено уголовное дело по случаю дачи предвыборных взяток со стороны проживающего в России блогера Мики Бадаляна
Представители партий «Армения» и «Процветающая Армения» раздавали предвыборные взятки и нарушали запрет на благотворительность - Антикоррупционный комитет
Представитель ППА дал взятки группе избирателей при условии голосования в пользу партии: Антикоррупционный комитет опубликовал аудиозаписи
Арестован 68-летний мужчина, получивший предвыборную взятку от партии «Сильная Армения»
Антикоррупционный комитет сообщает об обнаружении нового случая подкупа избирателей партией «Процветающая Армения», опубликованы аудиозаписи
Партия «Сильная Армения» раздала предвыборные взятки группе избирателей в Ширакской области - Антикоррупционный комитет опубликовал аудиозапись
Представитель партии «Сильная Армения» в Горисе раздавал предвыборные взятки - Антикоррупционный комитет опубликовал аудиозапись
Антикоррупционный комитет сообщает о раскрытии очередного избирательного преступления со стороны партии «Сильная Армения»: опубликованы аудиозаписи
В Аване проводятся обыски в офисах партии «Сильная Армения»: арестованы 5 человек
За последние 2 дня в рамках уголовного преследования за преступления, связанные с выборами, был арестован 21 человек, 13 — задержаны
Представители ППА дали взятки ряду избирателей Тавушской области: Антикоррупционный комитет
Суммы, выплаченные гражданам, получившим избирательные взятки, были представлены как заработная плата - Антикоррупционный комитет Армении опубликовал новые записи
Антикоррупционный комитет Армении представил новые факты по делам о подкупе избирателей
Антикоррупционный комитет сообщает о выявлении случаев дачи и получения избирательных взяток, нарушения запрета на благотворительность партией «Сильная Армения»
В Лорийской области Армении были проведены обыски в офисах партии «Сильная Армения»: есть задержанные
Антикоррупционный комитет сообщает о выявлении случаев нарушения блоком «Армения» запрета на благотворительность
В офисе блока «Армения» в Спитаке проводятся следственные действия
Группа лиц арестована за избирательные взятки в обмен на голосование за «Сильную Армению»
Председатель Антикоррупционного комитета Армении принял делегацию Парламентской ассамблеи Совета Европы
Антикоррупционный комитет Армении выявил случаи раздачи избирательных взяток и финансового подкупа партией «Сильная Армения»
В отношении главы общины Талин уголовное производство не инициировано
Антикоррупционный комитет сообщает о выявленном случае подкупа избирателей партией «Сильная Армения»
Проживающий в России армянский бизнесмен пообещал дать взятку при условии голосования за «Сильную Армению». Антикоррупционный комитет РА опубликовал аудиозапись
Антикоррупционный комитет Армении призывает граждан РА, проживающих за рубежом, не вовлекаться в избирательыне правонарушения
По обвинению в даче предвыборных взяток задержано 5 представителей партии «Сильная Армения»
В Антикоррупционном комитете РА обсуждались проекты среднесрочной программы госрасходов на 2027-2029 годы и бюджетной заявки на 2027 год
14 человек задержаны в Армении по обвинению в даче и получении избирательных взяток
В суд будет представлено ходатайство о применении домашнего ареста в качестве меры пресечения в отношении Гоар Гумашян
Член партии «Сильная Армения» задержана по делу о предоставлении в предвыборный период помощи под видом благотворительности
Делегация во главе с председателем Антикоррупционного комитета в Дохе приняла участие в конференции CoSP11
Миссия ЕС по оценке реализации программы либерализации визового режима посетила Антикоррупционный комитет Армении
Антикоррупционный комитет проводит обыски в домах ряда членов блока «Победа»
Директор школы Гегакерта задержан по подозрению в нарушении запрета на благотворительность во время предвыборной кампании
Попытки незаконного влияния на волю избирателей подвергнутся правовой оценке. Антикоррупционный комитет —о выборах в Вагаршапате