Սուրեն Պապիկյանը շարունակում է ստուգայցերը բանակային դիրքեր
Հայաստանի պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը շարունակում է ստուգայցեր իրականացնել բանակային դիրքեր։
«Կանգառ մեկ այլ բանակային դիրքում. զինծառայողների համար լավագույն պայմանների ապահովման ուղղությամբ աշխատանքները շարունակվում են»,- «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է Պապիկյանը։
ՀՀ պաշտպանության նախարարը զորամասեր և բանակային դիրքեր ստուգայցերը սկսել է օգոստոսի 19-ից։ Այս ընթացքում նախարարը ստուգայցերով եղել է մի շարք զորամասերում և բանակային դիրքերում, շփվել զինծառայողների հետ։

Defense minister continues inspections of troops
Defense Minister Suren Papikyan visited troops on duty at a military post as part of his inspection visits to various military installations.
“Another stop at a military position. Work to ensure the best possible conditions for servicemen continues,” Papikyan said on social media, posting a video of the visit.
The Armenian defense minister began unannounced inspection visits to military units and positions on Aug. 19. Since then, he has visited a number of military units and positions and met with servicemen.