Երևանում հնչած կրակոցների հետևանքով տուժածներ չկան. ՆԳՆ
ՀՀ ներքին գործերի նախարարության ոստիկանությունը միջոոցառումներ է ձեռնարկում Երևանի Փարպեցի փողոցում մայիսի 16-ի գիշերը տեղի ունեցած խուլիգանության դեպքի բոլոր հանգամանքները պարզելու ուղղությամբ։ «Արմենպրես»-ին այս մասին հայտնեցին ՆԳ նախարարությունից՝ նշելով, որ միջադեպի հետևանքով տուժածներ չկան։
«Փարպեցի փողոցում տեղի ունեցած խուլիգանության դեպքի բոլոր հանգամանքները պարզելու ուղղությամբ ՆԳՆ ոստիկանությունը ձեռնարկում է միջոցառումներ։ Տուժած անձինք չկան»,-նշեցին ՆԳՆ-ից։
Ավելի վաղ լրատվամիջոցները հայտնել էին, որ մայիսի 16-ին ժամը 01:50-ի սահմաններում Փարպեցի փողոցում վիճաբանություն է տեղի ունեցել, որի ժամանակ հնչել են կրակոցներ։

В результате стрельбы в Ереване жертв не было: МВД
Полиция Министерства внутренних дел Республики Армения принимает меры для выяснения всех обстоятельств хулиганского инцидента, произошедшего на улице Парпеци в Ереване в ночь на 16 мая.
Как передает Арменпресс, об этом сообщило Министерство внутренних дел, отметив, что в результате инцидента обошлось без жертв.
«Полиция Министерства внутренних дел принимает меры для выяснения всех обстоятельств инцидента с хулиганством на улице Парпеци. Пострадавших нет», — отметило Министерство внутренних дел.
Ранее СМИ сообщали, что 16 мая около 01:50 на улице Парпеци произошла ссора, во время которой прозвучали выстрелы.