ՀՀ վարչապետը Շենգավիթի ուսանողներին և աշակերտներին ներկայացրել է «Իրական Հայաստան»–ի գաղափարախոսությունը
Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպել է Շենգավիթ վարչական շրջանի մի խումբ ուսանողների և աշակերտների հետ, որի ընթացքում ներկայացրել է «Իրական Հայաստան»–ի գաղափարախոսությունը։
«Արմենպրես»–ի փոխանցմամբ՝ ՀՀ վարչապետի աշխատակազմից հայտնում են, որ Նիկոլ Փաշինյանը պատասխանել է ներկաների հարցերին, որոնք վերաբերել են գաղափարախոսության սկզբունքներին, բարձրագույն կրթության զարգացմանը, Սահմանադրությանը և այլ թեմաների։
«Նմանատիպ հանդիպումների շարքը կրում է շարունակական բնույթ»,– նշվում է աշխատակազմի տարածած հաղորդագրության մեջ։

Премьер-министр представил группе студентов и школьников административного района Шенгавит идеологию Реальной Армении
Премьер-министр Никол Пашинян провел встречу с группой студентов и школьников административного района Шенгавит города Еревана, в ходе которой представил идеологию Реальной Армении.
Как сообщили Арменпресс в Департаменте информации и по связям с общественностью аппарата премьер-министра Армении, Никол Пашинян ответил на ряд вопросов присутствующих, которые касались принципов идеологии, развития высшего образования, Конституции и других тем.