Հայաստանում ԵՄ առաքելության ղեկավարը հյուրընկալել է Հարավային Կովկասում Գերմանիայի դեսպանների պատվիրակությանը
Հայաստանում Եվրոպական միության դիտորդական առաքելության ղեկավար Մարկուս Ռիտերը հյուընկալել է Հարավային Կովկասում Գերմանիայի դեսպանների պատվիրակության անդամներին։
«Հայաստանում Եվրոպական միության դիտորդական առաքելության ղեկավար Մարկուս Ռիտերը պատիվ է ունեցել հյուրընկալել Հարավային Կովկասում Գերմանիայի դեսպանների պատվիրակությանը՝ Գերմանիայի արտաքին գործերի նախարարության Հարավային Կովկասի, Կենտրոնական Ասիայի և Արևելյան գործընկերության վարչության պետ Մաթիաս Վոլերտի գլխավորությամբ»,-ասված է առաքելության տարածած գրառման մեջ։

Глава миссии наблюдателей ЕС в Армении принял делегацию послов Германии в странах Южного Кавказа
Глава Миссии наблюдателей ЕС в Армении Маркус Риттер принял делегацию послов Германии в странах Южного Кавказа.
Как передает “Арменпресс”, об этом говорится в сообщении в микроблоге Миссии наблюдателей ЕС в Армении в X.
“Глава Миссии наблюдателей ЕС в Армении Маркус Риттер имел честь принять делегацию послов Германии в странах Южного Кавказа во главе с Маттиасом Воллертом, главой департамента по Южному Кавказу, Центральной Азии и Восточному партнерству МИД Германии”, - говорится в сообщении миссии.