Հայաստանում ԵՄ առաքելության ղեկավարը հյուրընկալել է Հարավային Կովկասում Գերմանիայի դեսպանների պատվիրակությանը
Հայաստանում Եվրոպական միության դիտորդական առաքելության ղեկավար Մարկուս Ռիտերը հյուընկալել է Հարավային Կովկասում Գերմանիայի դեսպանների պատվիրակության անդամներին։
«Հայաստանում Եվրոպական միության դիտորդական առաքելության ղեկավար Մարկուս Ռիտերը պատիվ է ունեցել հյուրընկալել Հարավային Կովկասում Գերմանիայի դեսպանների պատվիրակությանը՝ Գերմանիայի արտաքին գործերի նախարարության Հարավային Կովկասի, Կենտրոնական Ասիայի և Արևելյան գործընկերության վարչության պետ Մաթիաս Վոլերտի գլխավորությամբ»,-ասված է առաքելության տարածած գրառման մեջ։

Members of the German official delegation visiting Armenia have met with Markus Ritter, the Head of the European Union Mission in Armenia (EUMA).
“[Head of Mission] Markus Ritter had an honour to host a delegation of German Ambassadors to the South Caucasus Region, led by Matthias Vollert, Head of the Department for South Caucasus, Central Asia and Eastern Partnership at the German Foreign Ministry,” EUMA said in a post on X.
HoM Markus Ritter had an honour to host a delegation of German Ambassadors to the South Caucasus Region, led by Matthias Vollert, Head of the Department for #SouthCaucasus, Central Asia and Eastern Partnership at the German Foreign Ministry. pic.twitter.com/64LrVtkoRf