Ժնևում շարունակվում է Զոհրաբ Մնացականյանի և Էլմար Մամեդյարովի հանդիպումը
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ժնևում շարունակվում է Հայաստանի և Ադրբեջանի արտաքին գործերի նախարարներ Զոհրաբ Մնացականյանի և Էլմար Մամեդյարովի հանդիպումը: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակ Աննա Նաղդալյանը:
«Այն անց է կացվում ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներ Իգոր Պոպովի (Ռուսաստան), Ստեֆան Վիսկոնտիի (Ֆրանսիա), Էնդրյու Շոֆերի (ԱՄՆ) և ԵԱՀԿ գործող նախագահի անձնական ներկայացուցիչ Անջեյ Կասպրչիկի միջնորդությամբ և մասնակցությամբ»,-«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ նշում է Նաղդալյանը:
Նախարարները հանդիպել ու քննարկումներ են ունեցել նաև հունվարի 29-ին: Իսկ նրանց բանակցություններին նախորդել էր Մնացականյանի հանդիպումը ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների հետ:

Meeting of Armenian and Azerbaijani FMs continues in Geneva
YEREVAN, JANUARY 30, ARMENPRESS. The meeting of Foreign Minister of Armenia Zohrab Mnatsakanyan and Azerbaijani Foreign Minister Elmar Mammadyarovcontinues in Geneva, Armenian foreign ministry spokeswoman Anna Naghdalyan said on Facebook.
“The meeting is being held under the mediation and participation of the OSCE Minsk Group Co-Chairs Igor Popov (Russia), Stéphane Visconti (France), Andrew Schoffer (USA) and Personal Representative of the OSCE Chairperson-in-Office Andrzej Kasprzyk”, she said.
The Armenian and Azerbaijani FMs also met on January 29, but before that FM Mnatsakanyan had a meeting with the OSCE Minsk Group Co-Chairs.