Երևան-Սևան ավտոճանապարհի 21-րդ և 25-րդ կմ հատվածներում իրականացվելու են հարկադիր քարաթափման աշխատանքներ
Երևան-Սևան ավտոճանապարհի 21-րդ և 25-րդ կմ հատվածներում մայիսի 5-ին՝ ժամը 10:30-ից,  ՀՀ ՆԳՆ ՓԾ Կոտայքի մարզային փրկարարական վարչության կողմից իրականացվելու են հարկադիր քարաթափման աշխատանքներ։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ ներքին գործերի նախարարության փրկարար ծառայությունից, աշխատանքներին օժանդակելու են նաև ՆԳՆ Ոստիկանության պարեկային ծառայության Կոտայքի մարզի գումարտակի ծառայողները և «Ճանապարհների շահագործման և շինարարական» ընկերության աշխատակիցները։

На 21-м и 25-м километрах автодороги Ереван-Севан будут проведены работы по принудительному камнепаду горной породы и расчистке дороги
5 мая с 10:30 часов Котайкское региональное спасательное управление МВД РА проведет работы по принудительному камнепаду горной породы и расчистке дороги на участках 21-го и 25-го км автодороги Ереван-Севан.
Как сообщили Арменпресс в сообщили в Спасательной службе Министерства внутренних дел Республики Армения, в работах также примут участие сотрудники батальона патрульной службы полиции Котайкской области МВД и сотрудники дорожно-эксплуатационного и строительного предприятия.