Նիկոլ Փաշինյանն ու Շառլ Միշելը ոչ ֆորմալ հանդիպման ընթացքում անդրադարձել են տարածաշրջանային անվտանգությանը վերաբերող հարցերի
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Աշխատանքային այցով Մյունխենում գտնվող վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ոչ ֆորմալ հանդիպում է ունեցել Եվրոպական խորհրդի նախագահ Շառլ Միշելի հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկանում է ՀՀ կառավարության տարածած հաղորդագրությունից, զրուցակիցներն անդրադարձել են տարածաշրջանային անվտանգությանը և կայունությանը, ինչպես նաև Հայաստան-Եվրոպական միություն համագործակցությանը վերաբերող հարցերի:

YEREVAN, FEBRUARY 17, ARMENPRESS. Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan met with President of the European Council Charles Michel in Munich, Germany.
PM Pashinyan is visiting Munich to participate in the opening of the Munich Security Conference 2023.
“Prime Minister Nikol Pashinyan, who is in Munich on a working visit, had an informal meeting with the President of the European Council, Charles Michel,” the Prime Minister’s Office said.
According to the read-out, PM Pashinyan and Charles Michel discussed “issues related to regional security and stability, as well as Armenia-EU cooperation.”