Հայաստանն Ադրբեջանին առաջարկել է դելիմիտացիայի հարցերով հանձնաժողովի հանդիպում կազմակերպել Բրյուսելում․ Փաշինյան
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Հայաստանն Ադրբեջանին հստակ օր է առաջարկել՝ սահմանների դելիմիտացիայի հարցերով հանձնաժողովի հանդիպում կազմակերպելու համար։ «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ, այս մասին «Թվիթերի»-ի էջում հայտնել է Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։
«Հայաստանն առաջարկել է Ադրբեջանին դելիմիտացիայի և սահմանային անվտանգության հարցերով հանձնաժողովների հանդիպում կազմակերպել հոկտեմբերի 31-ին Բրյուսելում»,- գրել է Փաշինյանը։

Armenia proposed Azerbaijan to hold meeting of Delimitation and Border Security Commissions in Brussels, PM says
YEREVAN, OCTOBER 15, ARMENPRESS. Armenia proposed Azerbaijan a specific date to hold a meeting of the delimitation and border security commissions, Prime Minister Nikol Pashinyan said on social media.
“Armenia has proposed to Azerbaijan to hold a meeting of the Commissions on delimitation and border with security on 31 October in Brussels”, the PM tweeted.