Բակո Սահակյանը Նիկոլ Փաշինյանի հետ հանդիպմանը կարեւորել է վիճահարույց բոլոր հարցերը երկխոսության միջոցով լուծելու անհրաժեշտությունը
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն ապրիլի 24-ին Երեւան քաղաքում հանդիպում է ունեցել Հայաստանի «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության հիմնադիր Նիկոլ Փաշինյանի հետ։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին հայտնեցին Արցախի նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, հանդիպմանն անդրադարձ է կատարվել Հայաստանի ներքաղաքական իրավիճակին։
Նախագահ Սահակյանը կարեւորել է վիճահարույց բոլոր հարցերը երկխոսության միջոցով ու օրենքի սահմաններում լուծելու եւ երկրում կայունության պահպանման անհրաժեշտությունը:

На встрече с Пашиняном президент Арцаха подчеркнул необходимость решения всех спорных вопросов путем диалога и в рамках закона
На встрече с Пашиняном президент Арцаха подчеркнул необходимость решения всех
спорных вопросов путем диалога и в рамках закона
В Ереване президент Республики Арцах Бако Саакян 24 апреля встретился с основателем армянской партии «Гражданский договор» Николом Пашиняном.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе аппарата президента Республики Арцах, на встрече была затронута внутриполитическая ситуация в Армении.
Бако Саакян подчеркнул необходимость решения всех спорных вопросов путем диалога и в рамках закона, а также сохранения стабильности в стране.