Քիմ Քարդաշյանը նոր լուսանկար Է հրապարակել Instagram-ում
ԵՐԵՎԱՆ, 14 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հեռուստաաստղ եւ «Քարդաշյանների ընտանիքը» ռեալիթի շոուի մասնակից Քիմ Քարդաշյանը լուսանկար Է հրապարակել իր Instagram-ում, որտեղ նա խալաթով Է, սրբիչե չալմայով եւ բանանների տեսքով խոշոր ոսկե ականջօղերով, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Քարդաշյանի կիսաժպիտը եւ լույսի անկման անկյունն այն պատրանքն են ստեղծել, թե նրա բերանը լի Է մանր սուր ատամներով: Դա նշելով՝ օգտատերերը աստղին համեմատել են պիրանյայի (մարդակեր ձուկ) հետ: Պիրանյայի մանր ատամներն ինձ բոլորովին դուր չեն գալիս: Շատ տարօրինակ տեսք ունի»,-մեկնաբանել Է sandra_cabaco յուզերը:
Բացի այդ, օգտահաշվի առանձին այցելուներ նշել են, որ հագուստը ծեր Է ցույց տալիս Քարդաշյանին: Սակայն գտնվել են նաեւ այնպիսիք, որոնք հեռուստաաստղի կերպարի հետաքրքիր մանրամասներ են նշել: Այսպես, nicholas_savington-ը գրել Է, որ Քիմ Քարդաշյանը «զիլ տեսք ունի Prada-ի այդ ականջօղերով»: Խալաթով եւ չալմայով լուսանկարը Instagram-ում ավելի քան 1,8 մլն լայք Է հավաքել:

Во рту Ким Кардашьян увидели зубы пираньи
Телезвезда и участница реалити-шоу «Семейство Кардашьян» Ким Кардашьян разместила в своем аккаунте вInstagramфотографию в халате, чалме из полотенца и крупных золоченых серьгах в форме бананов, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Полуулыбка Кардашьян и угол падения света создали иллюзию, что ее рот полон мелких острых зубов. Отметив это, пользователи сравнили звезду с пираньей. «Эти мелкие зубы пираньи мне совсем не нравятся. Выглядит очень странно», — прокомментировал юзер sandra_cabaco.
Кроме того, некоторые посетители аккаунта отметили, что наряд старит Кардашьян. Однако нашлись и те, кто отметил интересные детали образа телезвезды. Так, nicholas_savington написал, что Ким Кардашьян выглядит «круто в этих серьгах от Prada». Фото в халате и чалме собрало в Instagram более 1,8 миллиона лайков.