«Ուժեղ Հայաստան»-ն ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի հանձնաժողովի նախագահի պաշտոնում առաջադրեց Հարություն Հարությունյանի թեկնածությունը
Ազգային ժողովի «Ուժեղ Հայաստան» խմբակցությունը եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահի պաշտոնում առաջադրեց Հարություն Հարությունյանի թեկնածությունը։
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ Հարություն Հարությունյանի թեկնածությունն առաջադրեց «Ուժեղ Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Նարեկ Կարապետյանը, իսկ թեկնածուի կենսագրությունը ներկայացրեց խմբակցության պատգամավոր Արեգա Հովսեփյանը, որը ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահի պաշտոնում «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության նախորդ թեկնածուն էր և քվեարկության արդյունքներով չէր ընտրվել։

«Сильная Армения» выдвинула кандидатуру Арутюна Арутюняна на пост председателя Постоянной комиссии НС по вопросам европейской интеграции
Фракция Национального Собрания «Сильная Армения» выдвинула кандидатуру Арутюна Арутюняна на пост председателя Постоянной комиссии по вопросам европейской интеграции.
Как сообщает «Арменпресс», кандидатуру Арутюна Арутюняна выдвинул руководитель фракции «Сильная Армения» Нарек Карапетян, а биографию кандидата представила депутат фракции Арега Овсепян, которая была предыдущим кандидатом от партии «Сильная Армения» на пост председателя Постоянной комиссии по вопросам европейской интеграции и по результатам голосования не была избрана