Օվերչուկն ու Մուստաֆաևը քննարկել են Ռուսաստան-Ադրբեջան տնտեսական հարաբերություններին վերաբերող հարցեր
Ադրբեջանի փոխվարչապետ Շահին Մուստաֆաևը հանդիպել է Ռուսաստանի փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկի հետ։
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին հայտնում է ադրբեջանական APA գործակալությունը՝ մանրամասնելով, որ հանդիպումը տեղի է ունեցել Կազանի միջազգային տնտեսական ֆորումի շրջանակներում։
Նշվում է, որ հանդիպման ընթացքում քննարկվել են Ռուսաստան-Ադրբեջան տնտեսական հարաբերությունները, ընթացիկ տարվա ապրիլի 16-ին Զանգելանում կայացած՝ Ադրբեջանի և Ռուսաստանի միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական պետական ​​հանձնաժողովի 24-րդ նիստի արդյունքները, ինչպես նաև փոխադարձ հետաքրքրություն ներկայացնող երկկողմ հարցեր։

Вице-премьеры РФ и Азербайджана обсудили двусторонние экономические отношения
Вице-премьер Азербайджана Шахин Мустафаев провел встречу с заместителем председателя правительства России Алексеем Оверчуком.
Как сообщает Арменпресс со ссылкой на АПА, рабочая встреча состоялась в рамках Казанского международного экономического форума.
В ходе встречи были обсуждены азербайджано-российские двусторонние экономические отношения, а также итоги 24-го заседания Межправительственной государственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества между Азербайджаном и Россией, состоявшегося 16 апреля этого года в городе Зангилан.