Սամվել Հայրապետյանը, Եսաի Մկրտչյանը և Արամ Հակոբյանը վերանշանակվել են ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի տեղակալի պաշտոնում
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հուլիսի 15-ի որոշումներով ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի տեղակալի ժամանակավոր պաշտոնակատարներ Սամվել Հայրապետյանը, Եսաի Մկրտչյանը և Արամ Հակոբյանը վերանշանակվել են ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի տեղակալի պաշտոնում։ «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ որոշումները հրապարակվել են ՀՀ էլեկտրոնային կառավարման կայքում։

Самвел Айрапетян, Есаи Мкртчян и Арам Акопян переназначены на должности заместителей директора Службы национальной безопасности
Решением премьер-министра Республики Армения Никола Пашиняна от 15 июля исполняющие обязанности заместителей директора Службы национальной безопасности Самвел Айрапетян, Есаи Мкртчян и Арам Акопян переназначены на должности заместителей директора Службы национальной безопасности. Как сообщает Арменпресс, решения опубликованы на сайте электронного правительства Республики Армения.