Հայաստանի դիվանագիտական դպրոցի և Բրազիլիայի Ռիո Բրանկո ինստիտուտի միջև փոխըմբռնման հուշագիր է ստորագրվել
ՀՀ ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանի՝ Բրազիլիայի Դաշնային Հանրապետություն պաշտոնական այցի շրջանակում նա և Բրազիլիայի ԱԳ նախարար Մաուրո Վիեյրան ստորագրել են Հայաստանի դիվանագիտական դպրոցի և Բրազիլիայի Ռիո Բրանկո ինստիտուտի միջև փոխըմբռնման հուշագիր: «Արմենպրես»-ին այս մասին տեղեկացրին ՀՀ արտաքին գործերի նախարարությունից։

Подписан меморандум о взаимопонимании между Дипломатической школой Армении и Институтом Рио-Бранко Бразилии
В рамках официального визита в Федеративную Республику Бразилия министр иностранных дел Армении Арарат Мирзоян и министр иностранных дел Бразилии Мауро Виейра подписали меморандум о взаимопонимании между Дипломатической школой Армении и Институтом Рио-Бранко Бразилии. Об этом сообщили Арменпресс в Департаменте СМИ и общественной дипломатии МИД Армении.