Իրանի ազգային անվտանգության գերագույն խորհրդի քարտուղարը հանդիպումներ կունենա ՀՀ բարձրաստիճան պաշտոնյաների հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Իրանի Իսլամական Հանրապետության ազգային անվտանգության գերագույն խորհրդի քարտուղար Ալի Աքբար Ահմադիանը հունվարի 8-ին կժամանի Հայաստան:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին փոխանցեց ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղարի օգնական, մամուլի հարցերով պատասխանատու Տաթևիկ Պետրոսյանը, հունվարի 9-ին Ալի Աքբար Ահմադիանը հանդիպումներ կունենա ՀՀ բարձրաստիճան պաշտոնյաների հետ:

Секретарь Высшего совета национальной безопасности Ирана в Ереване встретится с должностными лицами Армении
Секретарь Высшего совета национальной безопасности Исламской Республики Иран Али Акбар Ахмадиан прибудет в Армению 8 января.
Помощник секретаря Совета безопасности Республики Армения, ответственная по вопросам прессы Татевик Петросян сообщила Арменпресс, что 9 января Али Акбар Ахмадиан встретится с должностными лицами Армении.