Արայիկ Հարությունյանն ու Հակոբ Արշակյանը կղեկավարեն «Սթարմուս» փառատոնի կազմակերպման աշխատանքները համակարգող հանձնաժողովը
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի որոշմամբ Հայաստանում 2022 թվականի սեպտեմբերի 5-11-ը նախատեսվող «Սթարմուս VI. 50 տարի Մարսի վրա» փառատոնի կազմակերպման աշխատանքների համակարգման նպատակով ստեղծվել է միջգերատեսչական հանձնաժողով:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ վարչապետի որոշումը հրապարակվել է ՀՀ կառավարության e-gov.am կայքում:
Հանձնաժողովը համանախագահելու են ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը և ԱԺ նախագահի տեղակալ Հակոբ Արշակյանը:

Chief of Staff at PM’s Office and Vice Speaker of Parliament to chair STARMUS VI Festival organization commission
YEREVAN, JUNE 17, ARMENPRESS. Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan signed a decision on setting up an inter-agency commission to coordinate the organization works of the STARMUS VI Festival which will take place in Yerevan this year on September 5-11.
The commission will be co-chaired by Chief of Staff at the Prime Minister’s Office Arayik Harutyunyan and Vice Speaker of Parliament Hakob Arshakyan.