Նիկոլ Փաշինյանը Սյունիքի բնակիչներին հրավիրում է հանդիպման
ԵՐԵՎԱՆ, 9 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը մարտի 10-ի վաղ առավոտից «Այո»- քարոզարշավի շրջանակում կհանդիպի Սյունիքի մարզի տարբեր քաղաքների և գյուղերի բնակիչների հետ: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում Փաշինյանը գրառմամբ քաղաքացիներին հրավիրել է հանդիպման:
«Սիրելի հայրենակիցներ, վաղվանից արձակուրդ եմ վերցնում եւ ամբողջությամբ ներգրավվում ապրիլի 5-ի հանրաքվեի՝ «Այո»- քարոզարշավին: Վաղ առավոտից կլինեմ Սյունիքի մարզում։ Բոլոր մեղրեցիներին սիրով հրավիրում եմ հանդիպման՝ ժամը 11.40-ին, Մեղրիի համայնքապետարանի դիմացի տարածքում։ Բոլոր քաջարանցիներին սիրով հրավիրում եմ հանդիպման՝ ժամը 13.20-ին, շատրվանների հրապարակում։ Բոլոր կապանցիներին սիրով հրավիրում եմ հանդիպման՝ ժամը 16.00-ին, մարզպետարանի դիմացի հրապարակում»,-գրել է Փաշինյանը:
Մարտի 10-ի վերջին հանդիպումը կլինի Տեղ գյուղում՝ ժամը 18.00-ին, գյուղապետարանին հարակից տարածքում։ Փաշինյանը սիրով հրավիրել է բոլոր տեղացիներին:

Никол Пашинян приглашает жителей Сюника на встречу
Премьер-министр Армении Никол Пашинян встретится с жителями разных городов и сел Сюникской области в рамках кампании «Да» с раннего утра 10 марта. Как сообщает Арменпресс, Пашинян на своей странице в Facebook пригласил граждан на встречу.
«Дорогие соотечественники, завтра я беру отпуск и полностью участвую в кампании «Да». Я буду в Сюникской области с раннего утра. Я с удовольствием приглашаю всех жителей Мегри на встречу перед мэрией Мегри в 11.40. Я с удовольствием приглашаю всех жителей Каджарана на встречу на площади Фонтанов в 13:20. Я приглашаю всех жителей Капана на встречу перед зданием областной администрации в 16.00», - написал Пашинян.