«Վուլվերհեմփթոն»-«Փյունիկ» խաղը կսպասարկեն գերմանացի մրցավարները
ԵՐԵՎԱՆ, 12 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Եվրոպայի լիգայի որակավորման երրորդ փուլի «Վուլվերհեմփթոն»-«Փյունիկ» պատասխան խաղը կսպասարկեն գերմանացի մրցավարները:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին հայտնում է ակումբի մամուլի ծառայությունը: Օգոստոսի 15-ին «Փյունիկը» Եվրոպա լիգայի որակավորման երրորդ փուլի պատասխան խաղում կհյուրընկալվի անգլիական «Վուլվերհեմփթոնին»:
Խաղը կսպասարկեն գերմանացի մրցավարները: Գլխավոր մրցավարը Բաստիան Դանկերտն է: Մրցավարի առաջին օգնականը՝ Մարկուս Հեկերը, երկրորդ օգնականը՝ Ռենի Ռոուդը և 4-րդ պաշտոնյան՝ Պատրիկ Իտրիխը, ՈւԵՖԱ-ի պատվիրակը՝ Ժան Պոլ Միվիսը (Բելգիա):
Հիշեցնենք, որ թիմերի միջև կայացած առաջին խաղը Երևանում ավարտվել էր «Վուլվերհեմփթոնի» հաղթանակով՝ 4։0:

Матч “Вулверхэмптон” – “Пюник” будут судить немецкие арбитры
Ответный матч третьего квалификационного раунда Лиги Европы “Вулверхэмптон” – “Пюник” будут судить немецкие арбитры.
Как передает Арменпресс, об этом сообщила пресс-служба клуба. 15-го августа “Пюник” в ответном матче третьего квалификационного раунда Лиги Европы встретится с английским “Вулверхэмптоном”.
Игру будут судить немецкие арбитры. Главный арбитр - Бастиан Данкерт. Первый помощник судьи - Маркус Хекер, второй помощник - Рени Роуд и четвертый - Патрик Итрих, делегат от УЕФА - Жан-Поль Мивис (Бельгия).