Եղանակը կտաքանա 4-6 աստիճանով
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանում փետրվարի 11-ի ցերեկը, 12-ին առանձին շրջաններում, 13-ին՝ օրվա երկրորդ կեսին, 14-ին շրջանների զգալի մասում ժամանակ առ ժամանակ սպասվում են տեղումներ: փետրվարի 15-16-ն սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:
Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 12-ին կբարձրանա 4-6 աստիճանով:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, Երևան քաղաքում փետրվարի 11-ի ցերեկը, 12-ին՝ քաղաքի առանձին հատվածներում, սպասվում է թույլ և կարճատև անձրև, 13-ին՝ օրվա երկրորդ կեսին, 14-ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է անձրև: Փետրվարի 15-16-ն սպասսվում է առանց տեղումների եղանակ:

В Армении потеплеет на 4-6 градусов
В Армении 11 февраля днем, 12 февраля – отдельных районах, 13 февраля во второй половине дня и 14 февраля на значительной территории республики время от времени ожидаются дожди. 15-16 февраля погода ожидается без осадков.
Температура воздуха 12 февраля повысится на 4-6 градусов.
Как сообщили Арменпресс в Управлении по связям с общественностью и СМИ Гидрометцентра МЧС РА, в Ереване 11 февраля днем и 12 февраля в отдельных районах города ожидаются слабые кратковременные осадки, 13 февраля во второй половине дня и 14 февраля время от времени ожидается дождь. 15-16 февраля погода ожидается без осадков.