30 կիլոգրամ նիհարած Քիմ Քարդաշյանն արձակուրդն անցկացնում Է Մեքսիկայում
ԵՐԵՎԱՆ, 19 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը ամուսնու՝ Քանիե Ուեսթի եւ իր երկու երեխաների հետ ժամանել Է Մեքսիկայի Պունտա-Միտա առողջարան, հաղորդում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով Hollywood Life-ին:Թղթակիցները «Քարդաշյանների ընտանիքը» ամերիկյան ռեալիթի շոուի հերոսուհուն նկարահանել են լողափին: Օբյեկտիվում հայտնվել են նաեւ երեք տարեկան Նորթ Ուեսթը եւ իննամսական Սեյնթ Ուեսթը:
Ինչպես նշում Է kp.ru կայքը, սա 35-ամյա Քարդաշյանի առաջին հայտնվելն Է բիկինիով այն բանից հետո, երբ նա հայտարարեց ավելորդ քաշի դեմ իր պայքարն ավարտելու մասին: Քիմի խոսքով՝ իրեն հաջողվել Է նիհարել 30 կգ այն ժամանակվանից, երբ ինքը 2015 թվականի դեկտեմբերին ունեցավ իր երկրորդ երեխային:

Похудевшая на 30 килограммов Ким Кардашьян приехала на каникулы в Мексику
Телезвезда Ким Кардашьян приехала с мужем Канье Уэстом и их двумя детьми на мексиканский курорт Пунта-Мита, сообщает Lenta.ru.
Репортеры засняли героиню американского реалити-шоу «Семейство Кардашьян» на пляже. В объектив попали также трехлетняя Норт Уэст и девятимесячный Сэйнт Уэст.
Как отмечает сайтkp.ru, это первое появление 35-летней Кардашьян в бикини после того, как знаменитость объявила об окончании своей борьбы с лишним весом. По словам Ким, ей удалось похудеть на 30 килограммов с тех пор, как она родила второго ребенка в декабре 2015 года.