Ձյանը և ձնախառն անձրևներին կհաջորդի առանց տեղումների եղանակը. այն կտաքանա 2-3 աստիճանով
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի տարածքում նոյեմբերի 29-ի ցերեկը, 30-ի գիշերն առանձին շրջաններում սպասվում են տեղումներ, լեռնային և նախալեռնային գոտիներում ձյան տեսքով։ Նոյեմբերի 30-ի ցերեկը, դեկտեմբերի 1-4-ն սպասվում է առանց տեղումների եղանակ։
Քամին կլինի հարավ-արևելյան՝ 3-8 մ/վ արագությամբ:
Օդի ջերմաստիճանը նոյեմբեր 30-ի գիշերը կբարձրանա 2-3 աստիճանով։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, Երևան քաղաքում նոյեմբերի 29-ի երեկոյան ժամերին, 30-ի գիշերը սպասվում են թույլ տեղումներ՝ ձնախառն անձրևի տեսքով, 30-ի ցերեկը, դեկտեմբերի 1-4-ն սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:

На смену дождю и снегу установится погода без осадков, потеплеет на 2-3 градуса
Днем 29 ноября, ночью 30 ноября в отдельных регионах ожидаются осадки, в горных и предгорных районах - в виде снега. Во второй половине дня 30 ноября, 1-4 декабря осадков не ожидается.
Ветер юго-восточный, 3-8 м / с.
В ночь на 30 ноября температура воздуха повысится на 2-3 градуса.
Как сообщили Арменпресс в Управлении по связям с общественностью и СМИ Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Армения, в Ереване вечером 29 ноября, ночью 30 ноября, днем 30 ноября, 1-4 декабря ожидаются небольшие осадки в виде дождя со снегом. Во второй половине дня 30 ноября, 1-4 декабря осадков не ожидается.