Ջոնի Դեփը ցանկանում Է ամուսնանալ 20-ամյա ռուս աղջկա հետ. Daily Mail
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի դերասան Ջոնի Դեփը պլանավորում Է ամուսնանալ Սանկտ Պետերբուրգից ժամանած 20-ամյա պարուհի Պոլինա Գլենի հետ: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Daily Mail-ը:
Նշվում Է, որ աղջիկն արդեն երկու տարի Է՝ ապրում Է Լոս Անջելեսում, իսկ Դեփի հետ նա ծանոթացել Է անցյալ տարի՝ երեկույթներից մեկի ժամանակ:
Ներկայում նա ապրում Է ամերիկացի դերասանի առանձնատանը, ընդ որում՝ Դեփն իր բոլոր հյուրերին ստիպում Է համաձայնագիր ստորագրել չհրապարակման մասին, հավելում Է հրատարակությունը՝ հղում անելով դերասանին մոտ կանգնած աղբյուրի:
Բացի այդ, շուտով զույգը պատրաստվում Է ամուսնանալ, ինչից հետո նրանք ցանկանում են մեկնել Ռուսաստան՝ ծանոթանալու աղջկա ընտանիքի հետ: Ջոնի Դեփը 2015 թվականի փետրվարից ամուսնացած Էր ամերիկացի դերասանուհի Էմբեր Հերդի հետ: Նրանց ամուսնալուծության շուրջ սկանդալը թնդացել Է 2016 թվականի մայիսին, երբ դերասանուհին ամուսնուն մեղադրեց ֆիզիկական եւ հոգեբանական բռնության մեջ:
Դատարանը դերասանին արգելել Է մոտենալ նրան, ի պատասխան՝ դերասանը Հերդին մեղադրել Է ամուսնալուծությամբ հարստանալու փորձ անելու մեջ: 2017 թվականի հունվարին Լոս Անջելեսի դատարանը որոշում Է ընդունել ամուսնությունը լուծարելու վերաբերյալ: Հերդը հայտարարել Է, որ այն ամբողջ գումարը (յոթ միլիոն դոլար), որն իրեն Է հասնում ամուսնալուծությունից հետո, կնվիրաբերի մի քանի բարեգործական կազմակերպությունների, որոնք զբաղվում են ընտանեկան բռնության զոհ դարձած կանանց, ինչպես նաեւ հիվանդ երեխաների աջակցությամբ, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Джонни Депп хочет жениться на 20-летней россиянке, пишут СМИ
Американский актер Джонни Депп планирует жениться на 20-летней танцовщице из Санкт-Петербурга Полине Глен.Как передает Арменпресс, об этом пишетDaily Mail.
Отмечается, что девушка уже два года живет в Лос-Анджелесе, а с Деппом она познакомилась на одной из вечеринок в прошлом году.
В настоящее время она проживает в особняке американского актера, при этом Депп заставляет всех своих гостей подписать соглашение о неразглашении, добавляет издание со ссылкой на источник, близкий к актеру.
Кроме того, в скором времени пара собирается пожениться, после чего они хотят поехать в Россию для знакомства с семьей девушки.
Джонни Депп был женат на американской актрисе Эмбер Херд, в браке они находились с февраля 2015 года. Скандал вокруг их развода прогремел в мае 2016 года, когда актриса обвинила супруга в физическом и психологическом насилии. Суд запретил тому приближаться к ней, в ответ актер обвинял Херд в попытке нажиться на разводе. В январе 2017-го суд Лос-Анджелеса принял решение о расторжении брака. Херд объявила, что пожертвует всю сумму, которая причитается ей после развода (семь миллионов долларов), в несколько благотворительных организаций, занимающихся поддержкой женщин — жертв домашнего насилия, а также больных детей.