Հայտարարվել Է Քարդաշյանների ընտանիքի միակ գեղեցկուհին
ԵՐԵՎԱՆ, 7 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Բրիտանացի հեռուստահաղորդավար Փիրս Մորգանը Good Morning Britain ծրագրում հայտարարել Է, որ Քարդաշյանների ընտանիքում միակ գրավիչ կինը մոդել Քենդալ Ջեններն Է: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Metro-ն:
Մորգանի խոսքով՝ ընտանիքի մյուս բոլոր կանանց վրա, որոնք մասնակցում են «Քարդաշյանների ընտանիքը» հեռուստաշոուին, ինքը «երկրորդ անգամ չԷր նայի»:
Քենդալը հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի արգանդակից քույրն Է: Բացի Քիմից, Ջեններն ունի երկու արգանդակից քույրեր՝ Քորթնին եւ Քլոին, եւ եղբայր Ռոբը: Հոր՝ Բրյուս Ջենների կողմից, որը սեռը փոխելուց հետո դարձել Է կին՝ Քեյթլին անունով, Քենդալն ունի քույր՝ Քայլին:

Названа единственная красавица в семействе Кардашьян
Британский телеведущий Пирс Морган (Piers Morgan) заявил в программе Good Morning Britain, что единственная привлекательная женщина в семействе Кардашьян — это модель Кендалл Дженнер, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
По словам Моргана, на всех других женщин из семьи, участвующей в телешоу «Семейство Кардашьян», он бы «второй раз не взглянул».
Кендалл — единоутробная сестра телезвезды Ким Кардашьян. Кроме Ким, у Дженнер есть две единоутробных сестры — Кортни и Хлои — и брат Роб. Со стороны отца, Брюса Дженнера, после смены пола ставшего женщиной по имени Кейтлин, у Кендалл есть сестра Кайли.