«Սարսափների ամերիկյան պատմության» ստեղծողները Լեդի Գագային ներկայացրել են նոր կերպարով
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Սարսափների ամերիկյան պատմություն» սերիալն ստեղծողները հինգերորդ սեզոնի գլխավոր հերոսներին ներկայացրել են նոր կերպարներով: Նրանց լուսանկարները հրապարակել Է Entertainment Weekly հանդեսը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Լուսանկարներում կա նաեւ երգչուհի Լեդի Գագան, որը նախագծում կհայտնվի առաջին անդամ: Նա խաղացել Է բարձրաշխարհիկ առյուծի եւ հյուրանոցի սեփականատիրոջ դերը, որտեղ ծավալում Է նոր Էպիզոդների գործողությունը: Սեզոնի պրեմիերան կկայանա 2015 թվականի հոկտեմբերին:
«Գլամուր, բայց մահացու վտանգավոր կոմսուհին իր առողջ տեսքը պահպանում Է սեքսի եւ արյան օգնությամբ. նա սպանում Է շատ մոդայիկ ձեռնոցով, որը հյուսված Է մետաղյա մատանիներից»,-նշում Է հրատարակությունը: Լեդի Գագան ինքը պարզաբանել Է, որ իր հերոսուհին ուժեղ կին Է, որը շատ փորձությունների միջով Է անցել:
Entertainment Weekly-ն ունի նաեւ մյուս դերասանների լուսանկարները, որոնք նույնպես նկարահանվել են «Սարսափների ամերիկյան պատմություն»-ում՝ Մեթ Բոմերի, Ուես Բենթլիի, Սառա Փոլսոնի, Անջելա Բասեթի եւ Նաոմի Քեմփբելի:

Создатели «Американской истории ужасов» показали Леди Гагу в новом образе
Создатели сериала «Американская история ужасов» представили главных героев пятого сезона в новых образах. Их снимки опубликовал журнал Entertainment Weekly, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
На фото есть и певица Леди Гага, которая появится в проекте впервые. Она сыграла светскую львицу и владелицу отеля, в котором развернется действие новых эпизодов. Премьера сезона состоится в октябре 2015 года.
«Гламурная, но смертельно опасная графиня поддерживает здоровый вид с помощью секса и крови — она убивает очень модной перчаткой, сплетенной из металлических колец», — отмечает издание. Сама Леди Гага пояснила, что ее героиня — сильная женщина, прошедшая через много испытаний.
У Entertainment Weekly есть снимки и других актеров, исполнивших роли в «Американской истории ужасов»: Мэтта Бомера, Уэса Бентли, Сару Полсон, Анжелу Бассетт и Наоми Кемпбелл.