Ջենիֆեր Էնիսթոնն ամուսնացել է դերասան Ջասթին Թերուի հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 7 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի հայտնի դերասանուհի Ջենիֆեր Էնիսթոնն ամուսնացել է դերասան Ջասթին Թերուի հետ: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում է «Արմենպրես»-ը, օգոստոսի 6-ին հաղորդել է CNN հեռուստաալիքը:
«Մենք կարող ենք հաստատել, որ 45-ամյա Ջենիֆեր Էնիսթոնը եւ 44-ամյա Ջասթին Թերուն ամուսնություն են կնքել»,- նշել է CNN-ը:
Արարողությունը կայացել է օգոստոսի 5-ին Լոս Անջելեսի արվարձանում գտնվող նրանց տանը:
Իր հերթին TMZ հոլիվուդյան պորտալը ճշտում է, որ զույգը հյուրերին հրավիրել է նշելու Թերուի ծննդյան օրը: Սակայն, երբ նրանք ժամանել են, պարզվել է, որ ծննդյան օրվա փոխարեն հարսանիք է լինելու: «Այդ կերպ փեսացուն եւ հարսնացուն փորձել են թույլ չտալ տեղեկատվության արտահոսք եւ կանխել պապարացիների հայտնվելը»,- նշում է հրատարակությունը:
Թերուն եւ Էնիսթոնը սկսել են հանդիպել 2011 թվականի գարնանը՝ այն բանից մոտավորապես վեց տարի անց, երբ Էնիսթոնը ամուսնալուծվեց դերասան Բրեդ Փիթի հետ, հաղորդել է ՏԱՍՍ գործակալությունը:

Актриса Дженнифер Энистон вышла замуж за актера Джастина Теру
Известная американская актриса Дженнифер Энистон сочеталась браком с актером Джастином Теру. Как передает Арменпресс со ссылкой на Тасс,об этом сообщил в четверг телеканал CNN.
"Мы можем подтвердить, что 45-летняя Дженнифер Энистон и 44-летний Джастин Теру заключили брак", - отмечает CNN.
Церемония состоялась в минувшую среду в их доме в пригороде Лос-Анджелеса.
В свою очередь голливудский портал TMZуточняет, что пара пригласила гостей отметить день рождение Теру. Однако когда они прибыли, то оказалось, что вместо дня рождения будет свадьба. "Таким образом жених и невеста попытались не допустить утечки информации и предупредить наплыв папарацци", - отмечает издание.
Теру и Энистон начали встречаться весной 2011 года - примерно через шесть лет после того, как распался брак Энистон с актером Брэдом Питтом.