2023-2025 թվականներին ՀՀ կառավարությունը շուրջ 450 միլիոն դոլար է ներդրել ռազմարդյունաբերական համալիրում. վարչապետ
ՀՀ կառավարությունը 2023-2025 թվականներին շուրջ 171 միլիարդ դրամ (շուրջ 450 միլիոն դոլար) ներդրում է կատարել Հայաստանի ռազմարդյունաբերական համալիրում։ «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում հրապարակած տեսանյութում հայտնել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։
«2023-2025 թվականի ընթացքում կառավարությունը շուրջ 171 միլիարդ դրամի ներդրում է արել Հայաստանի Հանրապետության ռազմարդյունաբերական համալիրում։ Դա շուրջ 450 միլիոն դոլար է»,-նշել է վարչապետը։

Armenian government invested about 450 million dollars in military-industrial complex in 2023–2025: PM
Prime Minister Nikol Pashinyan has announced that the Armenian government invested about 171 billion drams (approximately 450 million dollars) in the country’s military-industrial complex in 2023-2025.
“During 2023–2025, the government invested about 171 billion drams in the military-industrial complex of the Republic of Armenia, that is about 450 million dollars,” the Prime Minister said in a video published on Facebook.