ԶՈՒ ԳՇ պետի տեղակալը պաշտպանության նախարարին մանրամասներ է զեկուցել զորամիավորման տարբեր հատվածներում շինաշխատանքների ընթացքի մասին
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության ԶՈՒ ԳՇ պետի տեղակալ, գեներալ-մայոր Կարեն Գրիգորյանը պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանին մանրամասներ է զեկուցել զորամիավորման տարբեր հատվածներում շինաշխատանքների ընթացքի մասին:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին հայտնում են ՀՀ ՊՆ-ից, նշելով, որ Սուրեն Պապիկյանը հանձնարարել է խստորեն հետևել շինարարական նորմերին և ժամկետներին:
Օգոստոսի 20-ին N բանակային զորամիավորում կատարած այցի շրջանակում պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը հետևել է զորամիավորման տարբեր հատվածներում պլանավորված շինաշխատանքներին:

Deputy Chief of General Staff briefs Defense Minister on military unit construction progress
YEREVAN, AUGUST 20, ARMENPRESS. The Minister of Defense of the Republic of Armenia Suren Papikyan on Tuesday visited the N military unit of the Ministry of Defense.
Deputy Chief of the General Staff of the Armed Forces of the Republic of Armenia, Major General Karen Grigoryan, briefed Minister of Defense Suren Papikyan on the progress of construction work at various parts of the military unit.
According to the ministry, Papikyan instructed to strictly follow the construction norms and deadlines.
During his visit to the N Army Unit on August 20, Minister Papikyan reviewed the ongoing construction work in various areas of the military unit.