ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հուլիսի 15-ից օգոստոսի 12-ը արձակուրդում է լինելու։ «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում տեղեկացրել է ՀՀ վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը։
«Արձակուրդը կընդհատվի այս շաբաթ Լոնդոնում կայանալիք Եվրոպական քաղաքական համայնքի չորրորդ գագաթնաժողովով:
Արձակուրդի մեծ մասը վարչապետը կանցկացնի Հայաստանի Հանրապետությունում, որտեղ ևս մինչև օգոստոսի 12-ը նախատեսվում են որոշ աշխատանքային այցեր, մասնավորապես, Տավուշի և Արմավիրի մարզեր»,- նշել է ՀՀ վարչապետի մամուլի քարտուղարը։

Armenian Prime Minister to go on vacation
YEREVAN, JULY 15, ARMENPRESS. Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan will be on vacation from July 15 to August 12, Nazeli Baghdasaryan, the press secretary of the Armenian Prime Minister, said on social media.
"The vacation will be interrupted by the fourth meeting of the European Political Community in London this week. The Prime Minister will spend most of his vacation in the Republic of Armenia, with some working visits planned until August 12, particularly to the Tavush and Armavir regions," said Baghdasaryan.