«Ռեալ»-ը տնային հանդիպումները կանցկացնի իր մարզաբազայում
ԵՐԵՎԱՆ, 12 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Մադրիդի «Ռեալ»-ը Լա լիգայի մրցաշրջանի մյուս հատվածի խաղերը կանցկացնի թիմի մարզաբազայի մարզադաշտում:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին հայտնում է AS-ն: Այժմ թիմը մարզվում է «Ալֆրեդո դի Ստեֆանո»-ի անվան մարզաբազայում և հենց այդտեղ էլ կանցկացնի հանդիպումները մինչև 2021 թվականի հունվար ամիսը:
Նախօրեին հայտնի դարձավ, որ «Ռեալ»-ը մոտ երկու ամսվա դադարից հետո վերսկսել է մարզումները: Ֆուտբոլիստները կմարզվեն անհատական ծրագրով և շփում չեն ունենա միմյանց հետ:
Հիշեցնենք, որ Իսպանիայի ֆուտբոլի առաջնությունը կարող է վերսկսվել հունիսի 12-ին: Իսպանիայի ֆուտբոլի առաջնությունը դադարեցվեց մարտի 12-ին կորոնավիրուսի պանդեմիայի պատճառով:

“Реал” проведет домашние матчи на своей базе
Как передает «Арменпресс», об этом сообщает издание “AS”. Сейчас команда тренируется на базе “Альфредо Ди Стефано” и именно там до января 2021 года будет проводить матчи.
Накануне стало известно, что “Реал” возобновил тренировки после двухмесячного перерыва. Футболисты будут тренироваться по индивидуальной программе, и не будут общаться друг с другом.
Напомним, что чемпионат Испании по футболу может возобновиться 12-го июня. Чемпионат Испании по футболу был прерван 12 марта из-за пандемии коронавируса.