Լեդի Գագան այլեւս չի թաքցնում նոր սիրեցյալի հետ իր հարաբերությունները
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի երգչուհի եւ դերասանուհի Լեդի Գագան այլեւս չի թաքցնում նոր սիրեցյալի հետ իր հարաբերությունները, որի հետ դիմավորել Է Նոր տարին: Պարզվել Է, որ նա ձեռնարկատեր Մայքլ Պոլանսկին Է: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Page Six-ը:
Պապարացիները զույգին նկատել են ամերիկյան ֆուտբոլի ազգային առաջնության՝ Super Bowl-ի եզրափակիչ մրցախաղում, որը կայացել Է փետրվարի 1-ին:
Մայքլ Պոլանսկին Հարվարդի համալսարանի շրջանավարտ Է: Ավելի վաղ աշխատել Է ձեռնարկատեր: Այժմ նա ղերավարում Է Facebook-ի համահիմնադիր Շոն Փարքերի կողմից ստեղծված Parker Group ընկերության բարեգործական նախագծերը:
2019 թվականի նոյեմբերին «Օսկար» մրցանակի դափնեկիրը բաժանվել Է հնչյունային ռեժիսոր Դեն Հորթոնից: Նրանից առաջ Լեդի Գագան սիրավեպ Է ունեցել աստղային գործակալ Կրիստիան Քարինոյի հետ: Զույգը հանդիպել Է երկու տարի եւ նույնիսկ նշանվել, բայց հարսանիքն այդպես Էլ չի կայացել, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Стало известно, с кем встречается Леди Гага
Американская певица и актриса Леди Гага перестала скрывать отношения с новым возлюбленным, с которымвстречалаНовый год. Им оказался предприниматель Майкл Полански.Как передает Арменпресс, об этом сообщаетPage Six.
Папарацци заметили пару на финальном матче национального чемпионата по американскому футболу Super Bowl ("супер-кубок"), который состоялся в субботу.
Майкл Полански — выпускник Гарвардского университета. Ранее работал предпринимателем. Сейчас он ведет благотворительные проекты компании Parker Group, созданной Шоном Паркером, сооснователем Facebook.
В ноябре 2019 года обладательница премии "Оскар" рассталась со звукорежиссером Дэном Хортоном. До него у нее был роман со звездным агентом Кристианом Карино. Пара встречалась два года, и даже обручилась, но свадьба так и не состоялась.