Բիլլի Այլիշի նոր հոլովակը մի քանի ժամում շուրջ մեկ միլիոն լայք Է հավաքել
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՀՈւՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի երգչուհի Բիլլի Այլիշը YouTube-ում հրապարակել Է "Everything I wanted" երգի հոլովակը, որտեղ նկարահանվել Է եղբոր՝ Ֆինեասի հետ, որը նրա հիթերի մեծամասնության հեղինակն Է, այդ թվում նաեւ դրա, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Վաղ առավոտյան նրանք ավտոմեքենայով գնում են լողափ: Բայց արշալույսը դիմավորելու փոխարեն Բիլլին սեղմում Է գազի ոտնակը եւ սուզվում օվկիանոսի մեջ: Բայց հերոսները չեն խեղդվում. նրանք շարունակում են շարժվել, բայց արդեն ջրի տակ:
Մի քանի ժամում տեսահոլովակը, որի ռեժիսորը Այլիշն Է, հավաքել Է հինգ միլիոն դիտում եւ գրեթե մեկ միլիոն լայք: «Սա լավագույն երգն Է, որն ստեղծել Է Բիլլին»,-գրել Է @Rayna Mae-ն:
«Կոմպոզիցիան ինձ հարկադրեց գիտակցել, որ հարկավոր Է միշտ ընկերոջ հետ մնալ»,-ընդգծել Է @heyy harveyy-ն: «Այս աշխատանքն իսկական արվեստ Է»,-մեկնաբանել Է @Sonia՚s Way-ը, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

За несколько часов новый клип Билли Айлиш набрал около миллиона лайков
Американская певица Билли Айлиш опубликовала на YouTube клип на песню "Everything I wanted", в котором снялась вместе с братом Финнеасом, автором большинства ее хитов, в том числе и этого, сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Рано утром они едут на пляж. Но вместо того, чтобы встречать рассвет, Билли нажимает на педаль газа и ныряет в океан. Но герои не тонут: они продолжают движение, только теперь под водой.
За несколько часов видео, режиссером которого выступила Айлиш, набрало более пяти миллионов просмотров и почти миллион лайков.
"Это лучшая песня, которую создала Билли", — написала @Rayna Mae.
"Композиция заставила меня осознать, что нужно всегда оставаться со своим другом", — подчеркнул @heyy harveyy.