ԶԼՄ-ներին հայտնի Է դարձել Samsung-ի Galaxy S9 նոր սմարթֆոնի գինը
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Samsung-ի Galaxy S9 ֆլագմանական սմարթֆոնի գինը փոքր-ինչ բարձր կլինի նախորդից՝ Galaxy S8-ից: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, գրել Է ETNews հարավկորեական հրատարակությունը:
Հարավային Կորեայում նորույթն արժենալու Է 890-935 դոլար այն դեպքում, երբ նախորդ մոդելի համար գնորդներին հարկ Էր լինում վճարել շուրջ 875 դոլար: Ավելի վաղ Ցանցում հայտնվել Էր Galaxy S9 եւ S9 Plus սմարթֆոնների առջեւի մասի պատկերները: Դրանք հրապարակել Էր Venture Beat պորտալը:
Samsung-ը Galaxy S9 եւ S9+ առաջատար սմարթֆոնները կներկայացնի փետրվարի 25-ին՝ Բարսելոնում Mobile World Congress ցուցահանդեսի մեկնարկից մեկ օր առաջ, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

СМИ узнали цену нового смартфона Samsung Galaxy S9
Стартовая цена флагманского смартфонаSamsungGalaxyS9 будет немного выше предшественника—GalaxyS8.Как сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости, об этом пишетюжнокорейское изданиеETNews.
В Южной Корее новинка будет стоить врайоне 890-935 долларов, тогда какза предыдущую модель покупателям приходилось платить около875 долларов.
Ранее вСети появились изображения передней части смартфоновGalaxyS9 иS9Plus. Их опубликовалпорталVentureBeat.
Samsung представит флагманы Galaxy S9 иS9+ 25 февраля— задень достарта выставки Mobile World Congress вБарселоне.