Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականը Բուլղարիայում է
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականը սեպտեմբերի 10-ի առավոտյան մեկնեց Բուլղարիա:Ինչպես «Արմենպրես»-ին հաղորդեցին Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունից, ազգային ընտրանու մարզչական շտաբը Մալթայում անցկացրած վերջին օրվա համար նախատեսել էր վերականգնողական միջոցառումներ և տակտիկական պարապմունքներ: Բացի դրանից, հավաքականը մեկնել էր զբոսանքի Սլիեմա քաղաք:
Սեպտեմբերի 11-ին մեր ընտրանին Բուլղարիայի հավաքականի հետկանցկացնի 2014թ. Աշխարհի առաջնության հերթական հանդիպումը: Խաղը կկայանա Երեւանի ժամը 22:00-ին: Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականն առաջին տուրից հետո երեք միավորով գլխավորում է B խմբի աղյուսակը: Մեկական միավորներ ունեն Բուլղարիան, Իտալիան, Չեխիան եւ Դանիան:

Armenian national football team in Bulgaria
YEREVAN, SEPTEMBER 10, ARMENPRESS: In the September 10 morning the Armenian national football team left for Bulgaria. As Armenpress was reported by the press office of the Football Federation of Armenia, the training staff of the national team intended recovery events and tactical trainings for the last day in Malta. Besides, the team visited Sliema city.
On September 11 Armenian team will conduct another game with Bulgarian team in the framework of the 2014 World Cup. The game will take place at 22:00 Yerevan time. After the first round the Armenian national football team heads the B group table with 3 points. Bulgaria, Italy, Czech Republic and Denmark got 1 point each.