«Wizz Air» ավիաընկերությունը գործարկել է չվերթեր դեպի Միացյալ Թագավորություն և Հունաստան
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այդ մասին հաղորդագրություն է տարածել «Արմենիա» միջազգային օդանավակայաններ» ՓԲԸ-ն։
Թռիչքները «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանից դեպի Լոնդոնի Լյուտոն օդանավակայան կիրականացվեն շաբաթական 2 չվերթ հաճախականությամբ՝ յուրաքանչյուր երկուշաբթի և ուրբաթ:
Հունիսի 7-ից ավիաընկերությունը մեկնարկել է նաև չվերթեր դեպի Հունաստանի Հռոդոս կղզի: Չվերթերը կիրականացվեն յուրաքանչյուր հինգշաբթի և կիրակի:
«Ավիատոմսերի առկայության, վերջիններիս ձեռքբերման և այլ մանրամասների համար խնդրում ենք այցելել ավիաընկերության կայք՝ wizzair.com կամ բջջային հավելված: Շնորհավորում ենք մեր գործընկերներին և մաղթում անվտանգ թռիչքներ»:

Wizz Air has expanded its route network from Yerevan with the launch of new direct flights to London and the Greek island of Rhodes, according to Armenia International Airports CJSC.
The airline launched direct flights between Yerevan and London on June 8. Flights from Zvartnots International Airport to London Luton Airport will operate twice a week, every Monday and Friday.
Wizz Air launched flights to Rhodes on June 7. The route will operate twice a week, every Thursday and Sunday.
“For information on ticket availability, purchases, and other details, please visit the airline’s website at wizzair.com or use its mobile application. We congratulate our partners and wish them safe flights,” the airport administration said in a press release.