Կամո Ցուցուլյանը նշանակվել է Ոստիկանության պետ, իսկ Արամ Ղազարյանը՝ ՆԳՆ փրկարար ծառայության տնօրեն
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի որոշմամբ՝ Կամո Ցուցուլյանը նշանակվել է ոստիկանության պետ, ՀՀ ներքին գործերի նախարարի տեղակալի պաշտոնում՝ ազատվելով ՀՀ ՆԳՆ փրկարար ծառայության տնօրեն-Ներքին գործերի նախարարի տեղակալի պաշտոնից։
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ վարչապետի որոշումները հրապարակվել են ՀՀ կառավարության e-gov.am կայքում։
Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ էլ Արամ Ղազարյանն ազատվել է  ոստիկանության պետ-ՀՀ ներքին գործերի նախարարի տեղակալի պաշտոնից և նշանակվել է ՀՀ ՆԳՆ փրկարար ծառայության տնօրեն-ՀՀ ներքին գործերի նախարարի տեղակալի պաշտոնում։
Արամ Ղազարյանը ՀՀ ՆԳՆ ոստիկանության պետի պաշտոնը զբաղեցնում էր 2025 թվականի հունիսից, իսկ Կամո Ցուցուլյանը ՆԳՆ փրկարար ծառայության տնօրեն էր նշանակվել 2023 թվականի հունվարից։

Камо Цуцулян назначен начальником полиции, Арам Газарян – директором Службы спасения Министерства внутренних дел
Решениями премьер-министра Республики Армения Никола Пашиняна Камо Цуцулян освобожден от должности директора Службы спасения МВД – заместителя министра внутренних дел и назначен начальником полиции- заместителем министра внутренних дел РА.
По сообщению Арменпресс, решения премьер-министра опубликованы на сайте правительства РА e-gov.am.
Другими решениями премьер-министра Арам Газарян освобожден от должности начальника полиции – заместителя министра внутренних дел Республики Армения и назначен на должность директора Службы спасения МВД РА – заместителя министра внутренних дел Республики Армения.
Арам Газарян занимал должность начальника полиции МВД с июня 2025 года, а Камо Цуцулян был назначен директором Службы спасения с января 2023 года.