Հակակոռուպցիոն կոմիտեի նախագահը խորհրդակցություն է անցկացրել
Հայաստանի հակակոռուպցիոն կոմիտեի նախագահ Արթուր Նահապետյանը հոկտեմբերի 28-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել Կոմիտեի օպերատիվ-հետախուզական ստորաբաժանումների ղեկավար կազմի և ծառայողների հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկանում է Հակակոռուպցիոն կոմիտեի տարածած հաղորդագրությունից, Խորհրդակցության շրջանակներում քննարկվել են համապատասխան ստորաբաժանումների գործունեության արդիականացմանը, տեխնիկական վերազինմանն ու արդյունավետությանը վերաբերող որոշ օրակարգային հարցեր։
Աշխատանքային խորհրդակցության ավարտին Կոմիտեի նախագահը օպերատիվ-հետախուզական գործառույթներ իրականացնող ստորաբաժանումների երեք ծառայողների պարգևատրել է մեդալներով՝ օրինականության և իրավակարգի ամրապնդման գործում ներդրած ավանդի, մասնագիտական բարձր պատրաստվածության, բարեխիղճ և արդյունավետ աշխատանքային գործունեություն ծավալելու համար:

Chairman of Armenia’s Anti-Corruption Committee, Artur Nahapetyan, held a meeting with the heads and officers of the Committee’s operational and intelligence divisions.
According to a statement released by the Anti-Corruption Committee, the discussion focused on several key issues related to modernizing the activities of the respective divisions, enhancing technical capacity, and improving overall efficiency.
At the conclusion of the meeting, the Chairman awarded medals to three officers from the operational and intelligence units for their “contribution to strengthening legality and public order, their high level of professionalism, and their duly and effective service.”