Ջենիֆեր Լոպեսն արդեն Երևանում է
Համաշխարհային փոփ աստղ Ջենիֆեր Լոպեսը, որի երևանյան մենահամերգը տեղի կունենա օգոստոսի 3-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան մարզադաշտում, ժամանել է Հայաստան։
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ համացանցում տարածվել է տեսանյութ, որում երևում է, որ երգչուհուն դիմավորում եմ «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանում։
Ավելի վաղ «Դոպինգ Սփեյս» ընկերությունը, որը զբաղվում է մենահամերգի կազմակերպմամբ, հայտնել էր, որ համերգի այցելուներից միայն 15 հազարն արտերկրից է, և դա է պատճառը, որ մոտակա օրերին Երևանում ազատ հյուրանոց չկա։ Հայաստան ժամանած հյուրերի մի մասն էլ տեղակայվում է Ծաղկաձորի ու Սևանի հյուրանոցներում։

Дженнифер Лопес уже в Ереване
Мировая поп-звезда Дженнифер Лопес, сольный концерт которой в Ереване состоится 3 августа на стадионе имени Вазгена Саргсяна, прибыла в Армению.
Как передает Арменпресс, в сети появилось видео, на котором я встречаю певицу в международном аэропорту Звартноц.
Ранее компания Doping Space, организующая сольный концерт, сообщала, что на концерте только 15 000 зрителей из-за рубежа, поэтому в ближайшие дни в Ереване не будет свободных мест в отелях. Некоторые из прибывающих в Армению гостей также разместятся в отелях Цахкадзора и Севана.