Նիկոլ Փաշինյանն ու Աննա Հակոբյանը Ջերմուկում ներկա են գտնվել Ամանորի բացօթյա համերգին և այցելել Սուրբ Ծննդյան տոնավաճառ
ԵՐԵՎԱՆ, 30ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը և տիկին Աննա Հակոբյանը Ջերմուկում ներկա են գտնվել Ամանորյա բացօթյա համերգին, որը նախատեսվում է դարձնել ամենամյա հեղինակային երգի փառատոն։ «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին հայտնում են վարչապետի աշխատակազմից՝ նշելով, որ Նիկոլ Փաշինյանն ու Աննա Հայոբյանն այցելել են նաև Սուրբ Ծննդյան տոնավաճառ:
Միջոցառումը կազմակերպել է Կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարությունը՝ «Ջերմ Ամանոր Ջերմուկում» խորագրի ներքո:
Տաղավարներով շրջայցի ընթացքում վարչապետը տիկնոջ հետ ծանոթացել է ներկայացված արտադրատեսակներին, կատարել գնումներ: Միջոցառմանը ներկա քաղաքացիներին Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորել է Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների առիթով և հղել մաղթանքներ:

Премьер-министр вместе с супругой в Джермуке присутствовал на новогоднем концерте и посетил рождественскую ярмарку
Премьер-министр Никол Пашинян и госпожа Анна Акопян в Джермуке присутствовали на новогоднем концерте под открытым небом, который планируется превратить в ежегодный Фестиваль авторской песни, а также посетили рождественскую ярмарку.
Мероприятие было организовано министерством образования, науки, культуры и спорта под девизом “Теплый Новый год в Джермуке”.
Премьер-министр вместе с супругой ознакомился с представленной на рождественской ярмарке продукцией и совершил покупки. Никол Пашинян поздравил присутствовавших на мероприятии граждан с наступающим Новым годом и Рождеством.