Արտաշես Թումանյանն ընդունել է Համաշխարհային բանկի Երևանյան գրասենյակի ղեկավարի գլխավորած պատվիրակությանը
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՀՈւՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետի խորհրդական Արտաշես Թումանյանը հունիսի 23-ին ընդունել է Համաշխարհային բանկի Երևանյան գրասենյակի ղեկավար Կարոլին Գեգինատի գլխավորած պատվիրակությանը:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ հանդիպման ընթացքում քննարկվել են ջրամբարաշինության ոլորտում կառավարության ծրագրերին առնչվող մի շարք խնդիրներ:

Советник премьер-министра Армении и глава ереванского офиса ВБ обсудили вопросы строительства водохранилищ
Советник премьер-министра Республики Армения Арташес Туманян 23 июня принял делегацию во главе с главой ереванского офиса Всемирного банка Каролин Гегинат.
Как сообщает Арменпресс, в ходе встречи был обсужден ряд вопросов, связанных с программами правительства в области строительства водохранилищ.