«Պատիվ ունեմ» դաշինքի ներկայացուցիչները հանդիպել են Կոտայքի մարզի ընտրողների հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Պատիվ ունեմ» դաշինքը նախընտրական քարոզարշավի շրջանակներում շարունակում է հանդիպումներ ունենալ հանրապետության մարզերում: Ինչպես տեղեկացնում է «Արմենպրես»-ը, հունիսի 16-ին դաշինքի ցուցակը գլխավորող, «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը և ՀՀԿ նախագահ, ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը թիմակիցների հետ այցելել են Կոտայքի մարզ:
Հրազդան քաղաքում բնակիչների հետ կայացած հանդիպմանը դաշինքի ներկայացուցիչները լսել են կոտայքցիներին հուզող հարցերը, նրանց մտահոգող խնդիրները, առաջարկել դրանց լուծման ուղղությամբ «Պատիվ ունեմ» դաշինքի նախընտրական ծրագրով նախատեսված լուծումները և կոչ արել հունիսի 20-ին անպայման օգտվել իրենց ընտրական իրավունքից, ակտիվորեն մասնակցել ընտրություններին և իրենց ձայնը վճռորոշ դարձնել մեր պետության ապագայի կերտման գործում:
Հունիսի 16-ին մայրաքաղաքում ևս «Պատիվ ունեմ» դաշինքը շարունակել է քարոզարշավը:
Դաշինքի ցուցակի երկրորդ համար, Երևանի նախկին քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը թիմակիցների հետ շրջել է Նոր Նորք վարչական շրջանում, բակային հանդիպումներ ունեցել բնակիչների հետ:

Представители блока «Честь имею» встретились с избирателями Котайкской области
Как передает Арменпресс, 16 июня в Котайке побывали лидер предвыборного списка блока - лидер партии «Родина» Артур Ванецян и председатель Республиканской партии Армении, третий президент РА Серж Саргсян.
Во время встречи с жителями Раздана представители блока выслушали вопросы, волнующие жителей Котайка, предложили решения их проблем, предусмотренные в программе блока «Честь имею», а также призвали их 20 июня обязательно пойти на избирательные участки и воспользоваться своим конституционным правом, чтобы сделать свой голос решающим в построении будущего нашего государства.
16 июня блок «Честь имею» продолжил свою кампанию в столице.
Второй в списке блока - бывший мэр Еревана Тарон Маргарян вместе со своими товарищами по команде прошел по административному району Нор Норк, провел дворовые встречи с жителями.