Վրաստանում կորոնավիրուսով վարակվել է ևս 602 մարդ. մահերի թիվն ավելացել է 11-ով
ԵՐԵՎԱՆ, 6 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Վրաստանում փետրվարի 6-ի դրությամբ արձանագրվել է կորոնավիրուսով վարակման 602 նոր դեպք: Ինչպես փոխանցում է«Արմենպրես»-ը, վկայակոչելով Վրաստանի կառավարության կողմից ստեղծված stopcov.ge-ն, ընդհանուր դեպքերի քանակը երկրում 261 հազար 620 է:
Վրաստանում վերջին 24 ժամվա ընթացքում կորոնավիրուսից բուժվել է ևս 569 պացիենտ: Երկրում ընդհանուր հաշվով վարակը հաղթահարել է252 հազար 815 մարդ:Երկրում վարակից մահացել է ևս 11 մարդ, ընդհանուր՝ 3269:
Հայաստանում փետրվարի 6-ի ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 211 նոր դեպք, առողջացել է 227 քաղաքացի, մահացել՝ 5-ը: Երկրում հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 167937 դեպք, որոնցից 159 հազար 577-ն` առողջացած, 3114-ը` մահվան ելքով: Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 4467 պացիենտ:

Covid-19: в Грузии коронавирусом заразились еще 602 человека. Количество смертей увеличилось на 11
Как передает Арменпресс со ссылкой на сайт stopcov.ge, созданный правительством Грузии, общее количество заболевших в стране составляет 261 620 человек.
В Грузии за последние 24 часа лечение от коронавируса прошли еще 569 пациентов. Умерли еще 11 человек. Всего в стране преодолели болезнь 252.815 человек, а умерло от инфекции - 3269 человек.
По состоянию на 11:00часов 6 февраля в Армении подтверждено 211 новых случаев заболевания коронавирусом, 227 граждан выздоровели, 5 умерли. Всего в стране подтверждено 167937 случаев заболевания коронавирусом, 159 тысяч 577 человек выздоровели, 3114 умерли. В настоящее время лечение от коронавируса проходят 4467 пациентов.