Թուրք դերասանուհին մերժել է մեկ գիշերվա դիմաց իրեն 1 մլն դոլար առաջարկած ադրբեջանցի գործարարին
ԵՐԵՎԱՆ, 5 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Թուրք դերասանուհի Օզգե Բորաքը Instagram-ի իր էջում հրապարակել է իրեն անպարկեշտ առաջարկ կատարած ադրբեջանցի գործարարի նամակը:
Այս մասին, ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»,-ը հայտնում է ադրբեջանական haqqin.az-ը:
Ռուսաստանաբնակ ադրբեջանցի գործարարը Օզգե Բորաքին մեկ գիշեր միասին անցկացնելու դիմաց առաջարկել է 1 մլն դոլար:
«Ադրբեջանցի գործարար եմ, ապրում եմ Մոսկվայում, քեզ հետ մեկ գիշեր անցկացնելու դիմաց կվճարեմ 1 մլն դոլար, ասա բանկային հաշիվդ և միանգամից կփոխանցեմ»,- դերասանուհուն գրել է ադրբեջանցի գործարարը:
Դերասանուհին հրապարակման մեջ նշել է, որ ինքը նամակներ շատ չի գրում իր ինստագրամյան հետևորդներին, և հրապարակում է միայն այն նամակները, որոնք ծիծաղելի են կամ տարօրինակ: Նա գրել է, որ շատ են լինում նաև սիրային նամակներ, բայց դրանք անարգանք չեն պարունակում:
Գրառման վերջում դերսանուհին գրել է. «Բայց այս անամոթությանը չգիտեմ արդեն ինչ ասեմ:  Կեղտոտ անամոթ»,-գրել է դերասանուհին:
Դերասանուհու հրապարակած նկարում փակված է իր նամակագրի նկարի և անվան հատվածը, և չի երևում անպատկառ ադրբեջանցու ով լինելը:

YEREVAN, JUNE 5, ARMENPRESS. Turkish actress Özge Borak has shown the letter of an Azeri businessman who has offered her 1 million dollars for a one night stand, haqqin.az reports.
“I am an Azerbaijani businessman, I live in Moscow, I will pay 1 million dollars to spend a night with you, tell me your bank account and I will make the transfer immediately,” the  Russia-based Azerbaijani businessman said.
The actress said she posts only the most weird or ridiculous messages which have been sent to her on Instagram.  She mentioned that she receives many love letters, but without disrespectful remarks.
“But I don’t even know what to say to this one. Dirty sham,” she said referring to the Azeri man.
She censored the name and picture of the businessman so the identity of the macho wannabe is unknown.