ფაშინიანმა და კობახიძემ ერთობლივ ოქმს მოაწერეს ხელი
თბილისში ხელი მოეწერა სომხეთსა და საქართველოს შორის ეკონომიკური თანამშრომლობის სამთავრობათაშორისო კომისიის მე-15 სხდომის ოქმს.
„არმენპრესის“ ინფორმაციით, ოქმს ხელი მოაწერეს სომხეთის რესპუბლიკის პრემიერ-მინისტრმა ნიკოლ ფაშინიანმა და საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი კობახიძემ.
მანამდე გავრცელდა ინფორმაცია, რომ სომხეთის პრემიერ-მინისტრი ნიკოლ ფაშინიანი 3-4 მარტს სამუშაო ვიზიტით საქართველოში იმყოფება. 4 მარტს გაიმართა სომხეთის რესპუბლიკის პრემიერ-მინისტრ ნიკოლ ფაშინიანისა და საქართველოს პრემიერ-მინისტრ ირაკლი კობახიძის პირისპირ შეხვედრა.

Пашинян и Кобахидзе подписали протокол 15-го заседания Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Арменией и Грузией
В Тбилиси премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян и премьер-министр Грузии Ираклий Кобахидзе подписали протокол 15-го заседания Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Арменией и Грузией.
Ранее “Арменпресс” сообщил, что премьер-министр Армении Никол Пашинян 3-4 марта находится с рабочим визитом в Грузии.
4 марта состоялась личная встреча премьер-министра Республики Армения Никола Пашиняна и премьер-министра Грузии Ираклия Кобахидзе.