Աննա Հակոբյանն Էջմիածնում դիտել է ‹‹Ժամադրություն Հիսուսի հետ›› ներկայացումը
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետի տիկին, ‹‹Իմ քայլը›› և ‹‹City of smile/Ժպիտների քաղաք›› բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը հոկտեմբերի 23-ին Էջմիածնի քաղաքապետ Դիանա Գասպարյանի, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր Նարեկ Մկրտչյանի և ‹‹Հայ միասնության խաչ›› բարեգործական-հասարակական կազմակերպության հիմնադիր Գրիգոր Մաչանենց Բաբախանյանի ուղեկցությամբ ներկա է գտնվել կառույցի գործունեության 30-ամյակին նվիրված ‹‹Ժամադրություն Հիսուսի հետ›› ներկայացմանը։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին հայտնեցին Աննա Հակոբյանի գրասենյակից, պիեսի հեղինակը Գրիգոր Մաչանենց Բաբախանյանն է, բեմադրության մեջ խաղում էին ‹‹Հայ միասնության խաչ››-ում գործող ‹‹Մաչանենց›› թատրոնի դերասանները։

Анна Акопян в Эчмиадзине присутствовала на спектакле “Свидание с Иисусом”
Супруга премьер-министра РА, председатель Совета попечителей благотворительных фондов “Мой шаг” и “City of smile/город улыбок” Анна Акопян 23 октября в сопровождении мэра Эчмиадзина Дианы Гаспарян, депутата НС РА Нарека Мкртчяна и основателя благотворительной общественной организации “Крест армянского единства” Григора Мачаненца Бабаханяна присутствовала на спектакле “Свидание с Иисусом”, посвященном 30-летию деятельности этой организации.
Как сообщили «Арменпресс» в офисе Анны Акопян, автором пьесы является Григор Мачаненц Бабаханян, в постановке играли актеры театра “Мачаненц”, действующего при благотворительной общественной организации “Крест армянского единства”.