Աննա Հակոբյանը տիկնիկային թատրոնում ներկա է գտնվել բարեգործական ներկայացմանը
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile/ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը դստեր Արփի Փաշինյանի հետ հուլիսի 15-ին այցելել է Հովհաննես Թումանյանի անվան պետական տիկնիկային թատրոն:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրեցին Աննա Հակոբյանի գրասենյակից, ՀՀ վաստակավոր արտիստ, կոմպոզիտոր Տիգրան Մանսուրյանի հետ միասին Աննա Հակոբյանը դիտել է «Լինում է չի լինում» թատրոն-ստուդիայի ղեկավար Նվարդ Մանսուրյանի բեմադրած տիկնիկային երաժշտական ներկայացումը` հիմնված Հովհաննես Թումանյանի հեքիաթների վրա. ներկայացումը բարեգործական է և տոմսերի վաճառքից ստացված հասույթը փոխանցվելու է քաղցկեղով հիվանդ երեխաների բուժմանը:

YEREVAN, JULY 16, ARMENPRESS. Anna Hakobyan, spouse of the Armenian Prime Minister, Chairwoman of the Board of Trustees of My Step and City of Smile charitable foundations, on July 15 visited the Yerevan State Puppet Theatre named after Hovhannes Tumanyan together with her daughter Arpi Pashinyan, Mrs. Hakobyan’s Office told Armenpress.
Together with composer Tigran Mansuryan, Anna Hakobyan watched a puppet musical performance based on Hovhannes Tumanyan’s fairy-tales. The performance was for charity purposes and the proceeds will be directed for the treatment of children suffering cancer.